200mtr 2 branduolių Lauko DVI LC-LC Fiber optic Patch cord vandeniui SM, MM, Šarvuotos CPRI TPU kabelis multimode FTTH FTTA jumper ELINK

€114.02

-4 %

€120.02

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Tipas singlemode;multimode
Punktas CPRI pluošto patchcord
Kabelis 2 core black SM MM
Jungtis LC-LC DVI
VNT 1PCS
Elemento Ilgio 1m
Ilgis 200M
Modelio Numeris CPRI-2F-200m
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Jungties Tipas LC/UPC
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
IL <0.3 dB

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tel.: 13065838003

200mtr Lauko DVI LC-LC Fiber optic Patch cord vandeniui 2 branduolių SM, MM, Šarvuotos CPRI TPU kabelis Singlemode Multimode FTTH FTTA jumper ELINK

2 Ritiniai(SM&MM):

Pic Parodyti:

Lauko pluošto kabelio jungtis yra sukurta USource, kuris yra idealus pasirinkimas Pluošto Antenos (FTTa) ar kitų atšiaurių aplinkos apsaugos programas, susitikimas IP67 aplinkos sandarinimo reitingus.

Savybės IP67 vandens pakrovimas ir dulkių apsauga atšiaurioje aplinkoje Platus darbinės temperatūros lauke augalų -40 ~ 85°C Cheminis atsparumas Standard dual LC jungtis, Patvarus, mechaninė poravimosi Mažai įterpties nuostoliai

krepšys plaukti vandeniui, krepšys, atsparus vandeniui, dvi į pluošto, tfoca optinio pluošto kabelis, lašas pluošto, kabelio lašas pluošto, 2mm optinio pluošto, e saitą, optinio pluošto splitter, flex lcd