3 metų garantija JPT RAYCUS IPG fbier lazerinio ženklinimo mašinos, 30w

€1 315.29

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Raktinis žodis Pluošto Lazerinio Ženklinimo Mašinos
Prekės Pavadinimas pshinecnc
Produkto pavadinimas Fbier lazerinio ženklinimo mašinos, 30w
spalva Klientui Skirtos
pakuotės dydis 52*87*45cm
Sertifikavimo GS
lazerio galia 20W/30W/50W
Modelio Numeris PXF
Įtampa 220V/110V
Ženklinimo Srityje 110*110mm/ 200*200 mm/300*300mm
Lazerio bangos ilgis 1064nm
Lazeriniai Šaltinis Raycus
Ženklinimas greitis 0-7000mm/s
Žymėjimo Gylis 0-1mm

3 metų garantija JPT RAYCUS IPG fbier lazerinio ženklinimo mašinos, 30w

Taikoma Pramonės

3 metų garantija JPT RAYCUS IPG fbier lazerinio ženklinimo mašinos 30w yra plačiai naudojamas metalo ir ne metalo srityse,pavyzdžiui, automatinės dalys, pramonė, medicinos įranga, elektroniniai komponentai, IT pramonei, aparatūros pramonė, tikslieji prietaisai, papuošalai, amatų, high-low-boltage prietaisai, pakuotės indstry ir kt.

Taikoma Medžiagos

Pshinecnc pluošto lazerinis graviravimas mašina yra profesionali tiek metalo ir ne metalo medžiagos, ženklinimas.

Pvz., nerūdijančio plieno, anglies plieno,aliuminio,vario, chromo, anoduoto aliuminio,silicio plokštelių, ir kt.Taip pat daug ne metalo medžiagos, pavyzdžiui, keramikos, gumos, plastiko, odos, kartono, ir tt .

Q:Kaip veikia mašinos ?

A: Mes pristatysime anglų vadovą ir video su mašina jums.Jei jūs vis dar reikia mūsų pagalbos, prašome susisiekti su mumis.Q:Kaip aš galiu gauti mėginio patikrinti jūsų kokybės ?

A: Jei norite žymėjimo pavyzdį, kad patikrinti kokybę, mes galime padėti jums tai padaryti.pirmiausia jums reikia pateikti ženklą ar dizainą mums, nemokamai ženklo pavyzdžių gali būti pateikta.Q:Ar mašina gali būti pritaikyti pagal mano reikalavimus ?

A: Žinoma, mes turime tvirtą techninė komanda ir turi daug patirties.Mūsų tikslas yra, kad esate patenkintas.Q:ar Galite organizuoti vežimą už mane ?

A: Mes galime pasirūpinti siuntą, mūsų klientams, jūra arba oru.Prekybos sąlygos FOB, CIF, EXW yra.Whatsapp:+8613365318130

ftb marškinėliai, cnc metalo įranga, ftb agentas, cnc, engrav lazeriu, 40w lazeriu, pluošto lazerinis žymeklis, mašina raycus, e91, pluošto lazeris